Dofinansowanie LOTTO

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Czytaj więcej... Miło nam poinformować, że nasz Klub uzyskał Dofinansowanie z Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej w ramach konkursu „Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO 2023” z krajowego programu „Sportowe Wakacje +” organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

Obóz sportowy 2023

Czytaj więcej...Dużymi krokami zbliża się nowy sezon 2023/2024. Tradycyjnie od lat przygotowania, zawodniczki rozpoczęły na obiektach naszego miasta 07 sierpnia. Kolejnym etapem szlifowania formy jest obóz sportowy odbywający się w dniach 16-25.08.2023 r., dla drużyn U17, U15 i U13, który tym razem realizujemy w Stroniu Śląskim.

 

 

Kadra Polski U14K

Czytaj więcej...Szeroka Kadra Polski U14K zakończyła zgrupowania, w których uczestniczyło 36 zawodniczek. Trenerzy wytypowali dwunastkę, która będzie reprezentowała nasz kraj na Turnieju Koszykówki w Słowenii. Miło nam poinformować, że wśród powołanych dziewcząt jest zawodniczka naszego Klubu Aleksandra Staniewicz. Życzymy Olu udanego debiutu i trzymamy kciuki !!!

 

Nasza Kadrowiczka !!!

Czytaj więcej...Od kilku dni zawodniczka naszego klubu Ola Staniewicz przebywa na zgrupowaniu Kadry Polski U 14. Jest to pierwsze spotkanie zawodniczek urodzonych w 2009 roku. Tym razem dziewczęta trenują w Giżycku. Ola jest kolejną zawodniczką Chrobrego Basket Głuchołazy, która otrzymała powołanie do szerokiej kadry przygotowującej się do Mistrzostw Europy.
 
 
 
 
 
 

Zakończenie sezonu 2022/2023

Czytaj więcej...Kolejny sezon dobiega końca. Z tej okazji tradycyjnie spotkaliśmy się na podsumowaniu przy ognisku. Zarząd klubu z rodzicami zadbali o poczęstunek i smakołyki. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Było okazją do dalszej integracji społeczności MUKS Chrobry Basket. Dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy oraz Panu Jackowi Laskowskiemu za udostępnienie atrakcyjnego miejsca spotkania.

 

Strona 1 z 102

Scroll to top