Edit Content

menu naszej strony

chrobry basket głuchołazy

Sezon 2003/2004

KADETKI

NASZE WYNIKI:

KS Odra Brzeg

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

40

:

68

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

MMKS Dąbrowa Górnicza

68

:

33

UKS Zryw Dębieńsko

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

36

:

77

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

UKS MOSM Bytom

37

:

68

GUKS Lipowa

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

80

:

67

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski

48

:

37

MOSM Tychy

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

72

:

70

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

KS Odra Brzeg

84

:

28

MMKS Dąbrowa Górnicza

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

30

:

57

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

UKS Zryw Dębieńsko

62

:

16

UKS MOSM Bytom

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

103

:

25

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

GUKS Lipowa

65

:

55

ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

29

:

47

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

MOSM Tychy

41

:

56

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1.

UKS MOSM Bytom

14

28

1328

:

467

2.

MOSM Tychy

14

25

1119

:

819

3.

GUKS Lipowa

14

24

945

:

752

4.

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

14

23

816

:

683

5.

MMKS Dąbrowa Górnicza

14

19

803

:

888

6.

ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski

14

17

791

:

772

7.

KS Odra Brzeg

14

17

653

:

1112

8.

UKS Zryw Dębieńsko

14

14

427

:

1389

NAJSKUTECZNIEJSZE ZAWODNICZKI:

UKS MOSM Bytom

Stanek Karolina

14,33

129

/

9

Zielińska Martyna

12,64

139

/

11

Zielonka Justyna

12,31

160

/

13

MOSM Tychy

Tłuszczyk Laura

20,00

240

/

12

Filipowicz Żaneta

15,43

216

/

14

Rakowska Katarzyna

12,73

140

/

11

GUKS Lipowa

Mołdysz Joanna

17,23

224

/

13

Bednarz Maria

11,54

150

/

13

Zuziak Justyna

9,67

116

/

12

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

Szenawa Anna

16,07

225

/

14

Śliwińska Marta

14,00

196

/

14

Krzętowska Paulina

9,93

139

/

14

MMKS Dąbrowa Górnicza

Orczyk Agata

16,29

228

/

14

Duda Agnieszka

10,33

124

/

12

Juś Agata

7,79

109

/

14

ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski

Wojak Katarzyna

14,62

190

/

13

Szarek Emilia

9,17

110

/

12

Gawlik Barbara

8,57

60

/

7

KS Odra Brzeg

Miarczyńska Małgorzata

13,00

91

/

7

Świstak Iza

10,89

98

/

9

Żebrowska Agata

9,64

106

/

11

UKS Zryw Dębieńsko

Wojtała Karolina

12,25

147

/

12

Kubecka Beata

8,93

125

/

14

Gosiewska Marta

4,54

59

/

13

PRZEWINIENIA OSOBISTE:

ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski

181

w 13 meczach

UKS MOSM Bytom

195

w 14 meczach

UKS Zryw Dębieńsko

207

w 14 meczach

MOSM Tychy

210

w 14 meczach

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

219

w 14 meczach

MMKS Dąbrowa Górnicza

240

w 14 meczach

KS Odra Brzeg

264

w 14 meczach

GUKS Lipowa

264

w 13 meczach

klub sportowy MUKS Chrobry Basket Glucholazy_archiwum

MŁODZICZKI STARSZE

NASZE WYNIKI:

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

MMKS Dąbrowa Górnicza

76

:

39

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

RMKS Rybnik

74

:

18

UKS Czarne Rudziczka-Suszec

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

33

:

71

KS Odra Brzeg

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

51

:

79

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

MOS Katowice

71

:

29

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

MOSM Tychy

79

:

36

MKS Strzelce Opolskie

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

54

:

65

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

GUKS Lipowa

57

:

41

MMKS Dąbrowa Górnicza

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

30

:

79

RMKS Rybnik

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

30

:

77

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

UKS Czarne Rudziczka-Suszec

95

:

24

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

KS Odra Brzeg

73

:

45

MOS Katowice

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

42

:

63

MOSM Tychy

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

40

:

65

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

MKS Strzelce Opolskie

63

:

38

GUKS Lipowa

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

37

:

49

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1.

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

16

32

1136

:

585

2.

MKS Strzelce Opolskie

16

29

1255

:

835

3.

MOSM Tychy

16

26

1050

:

974

4.

GUKS Lipowa

16

26

954

:

852

5.

MOS Katowice

16

23

993

:

780

6.

KS Odra Brzeg

16

21

758

:

878

7.

UKS Czarne Rudziczka-Suszec

16

19

816

:

1196

8.

MMKS Dąbrowa Górnicza

16

18

770

:

1139

9.

RMKS Rybnik

16

18

732

:

1225

NAJSKUTECZNIEJSZE ZAWODNICZKI:

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

Rauch Beata

14,64

205

/

14

Kalita Marta

13,85

180

/

13

Ćwiek Julia

11,80

177

/

15

MKS Strzelce Opolskie

Grzęda Anna

42,67

640

/

15

Bąk Kamila

15,14

212

/

14

Skowronek Barbara

12,37

190

/

15

MOSM Tychy

Motłoch Hanna

16,50

264

/

16

Mareńko Małgorzata

11,13

178

/

16

Zych Aleksandra

10,25

82

/

8

GUKS Lipowa

Krzak Anna

14,83

178

/

12

Zuziak Anna

14,55

160

/

11

Kwiatkowska Wioletta

14,27

214

/

15

MOS Katowice

Dolińska Agnieszka

20,25

324

/

16

Janik Adrianna

10,67

160

/

15

Marczewska Żaneta

9,55

105

/

11

KS Odra Brzeg

Kozera Karolina

17,25

276

/

16

Mykita Agnieszka

14,85

193

/

13

Wiśniewska Tina

4,93

69

/

14

UKS Czarne Rudziczka-Suszec

Skubis Natalia

17,00

204

/

12

Saniukiewicz Weronika

8,43

118

/

14

Truńska Karolina

8,07

113

/

14

MMKS Dąbrowa Górnicza

Duszyńska Agnieszka

11,63

93

/

8

Białas Katarzyna

10,64

159

/

15

Luc Paulina

9,13

146

/

16

RMKS Rybnik

Kasperska Patrycja

15,57

218

/

14

Kurdziel Aleksandra

11,00

176

/

16

Wistuba Wiktoria

5,63

90

/

16

PRZEWINIENIA OSOBISTE:

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

204

w 16 meczach

MMKS Dąbrowa Górnicza

214

w 16 meczach

MOSM Tychy

215

w 16 meczach

GUKS Lipowa

218

w 16 meczach

MKS Strzelce Opolskie

244

w 16 meczach

KS Odra Brzeg

251

w 16 meczach

MOS Katowice

278

w 16 meczach

RMKS Rybnik

278

w 16 meczach

UKS Czarne Rudziczka-Suszec

334

w 16 meczach

ZAJĘCIE PIERWSZEGO MIEJSCA W STREFOWEJ LIDZE ŚLĄSKO-OPOLSKIEJ DAŁO NAM BEZPOŚREDNI AWANS DO PÓŁFINAŁU PUCHARU POLSKI. NASZYM PRZECIWNIKIEM NA TYM SZCZEBLU ROZGRYWEK ZOSTAŁ MISTRZ STREFY MAŁOPOLSKO-PODKARPACKIEJ – TS WISŁA KRAKÓW. O TYM KTÓRA Z DRUŻYN AWANSOWAŁA DO FINAŁU ZADECYDOWAŁ DWU-MECZ ROZEGRANY W KRAKOWIE I GŁUCHOŁAZACH.

klub sportowy MUKS Chrobry Basket Glucholazy_archiwum

PÓŁFINAŁ PUCHARU POLSKI MŁODZICZEK

NASZE WYNIKI:

Wisła Kraków

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

59

:

51

(  6 : 8  ,  22 : 8  ,  10 : 14  ,  21 : 21  )

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

Wisła Kraków

64

:

50

(  22 : 10  ,  15 : 12  ,  15 : 18  ,  12 : 10  )

klub sportowy MUKS Chrobry Basket Glucholazy_archiwum

FINAŁ PUCHARU POLSKI MŁODZICZEK

PRUSZKÓW 28-30.05.2004

NASZE WYNIKI:

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

Lider Pruszków

46

:

54

(  14 : 14  ,  8 : 9  ,  8 : 12  ,  16 : 19  )

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

Scavolini Poznań

64

:

50

(  2 : 15  ,  11 : 10  ,  13 : 16  ,  13 : 13  )

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

VBW Clima Gdynia

48

:

52

(  12 : 12  ,  10 : 12  ,  8 : 14  ,  18 : 14  )

VBW Clima Gdynia

Lider Pruszków

57

:

54

Lider Pruszków

Scavolini Poznań

50

:

70

VBW Clima Gdynia

Scavolini Poznań

46

:

56

KOŃCOWA TABELA FINAŁU PUCHARU POLSKI MŁODZICZEK:

1.

Scavolini Poznań

3

6

180

:

135

2.

VBW Clima Gdynia

3

5

155

:

162

3.

Lider Pruszków

3

4

158

:

173

4.

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

3

3

133

:

160

klub sportowy MUKS Chrobry Basket Glucholazy_archiwum

XX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR TEAM SPORT-U BRZEG 23-24.04.2004

MŁODZICZKI – ROCZNIK 1990 – UCZESTNICY:

1.    KS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

2.    MOS Katowice

3.    MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

4.    KS Odra Brzeg I

5.    KS Odra Brzeg II (kadetki) P.K.

NASZE WYNIKI:

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

KS Odra Brzeg I

29

:

30

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

KS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

35

:

28

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

MOS Katowice

44

:

41

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

KS Odra Brzeg II (kadetki) P.K.

43

:

32

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA:

1.

MOS Katowice

2.

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

3.

KS Odra Brzeg I

4.

KS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

 5.

KS Odra Brzeg II (kadetki) P.K.

klub sportowy MUKS Chrobry Basket Glucholazy_archiwum

TURNIEJ W ZGORZELCU 26-28.09.2003

MŁODZICZKI – ROCZNIK 1990 – UCZESTNICY:

1.    MOS Wrocław

2.    Len Żyrardów

3.    MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

4.    UKS Basket Zgorzelec

5.    UKS Osa Zgorzelec II

6.    MKS Osa Zgorzelec (kadetki P.K.)

NASZE WYNIKI:

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

UKS Osa Zgorzelec II

80

:

36

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

MOS Wrocław

40

:

43

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

MKS Osa Zgorzelec (kadetki P.K.)

26

:

54

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

Len Żyrardów

26

:

56

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

UKS Basket Zgorzelec

61

:

22

 KLASYFIKACJA  KOŃCOWA:

1.

Len Żyrardów

2.

MOS Wrocław

3.

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

4.

UKS Basket Zgorzelec

5.

UKS Osa Zgorzelec II

 6.

MKS Osa Zgorzelec (kadetki P.K.)

klub sportowy MUKS Chrobry Basket Glucholazy_archiwum

TURNIEJ W BYTOMIU 20-21.09.2003

KADETKI – ROCZNIK 1989 – UCZESTNICY:

1.    T.S. Wisła Kraków

2.    MMKS Dąbrowa Górnicza

3.    MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

4.    UKS MOSM Bytom

NASZE WYNIKI:

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

T.S. Wisła Kraków

56

:

107

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

UKS MOSM Bytom

25

:

96

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

MMKS Dąbrowa Górnicza

58

:

48

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA:

1.

T.S. Wisła Kraków

2.

UKS MOSM Bytom

3.

MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

4.

MMKS Dąbrowa Górnicza

klub sportowy MUKS Chrobry Basket Glucholazy_archiwum
MUKS Chrobry Basket Glucholazy logo

„Ciężka praca pokonuje talent, gdy talent nie pracuje.”

– Tim Notke